امام علی (ع) ارزش هرکس به قدر هنر اوست.
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت
تصاویر منتخب

پیوندها

 

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
ساعت
  • بیش از 220 نفر از آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای شهرستان در بخش دولتی بصورت رایگان بهره مند شدند.
    به گزارش روابط عمومی مرکز و به نقل از خسروی رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ایوان، در سه ماهه اول سالجاری بیش از 220نفر از آموزشهای مهارتی بصورت رایگان بهره مند شدند. وی در ادامه اظهار داشت این حجم آموزشها در بخشهای مختلف ثابت شهری،ضمن کار،صنایع و صنوف،جواردانشگاه و.. در بیش از 15 دوره آموزشی ارائه شده و فراگیران در طول این مدت نسبت به کسب آموزش رایگان رشته های مختلفی همچون(تعمیرکار اتومبیل های سواری، برق صنعتی، برق ساختمان درجه1، تابلوبافی، کیف دوزی باچرم، تریکو دوزی، رایانه، صنایع دستی و قلم کاری روی پارچه) اقدام لازم را بعمل آوردند.

  • ارائه بیش از 12500نفر ساعت آموزشهای مهارتی به روستائیان و عشایر شهرستان ایوان
    رئیس مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان ایوان گفت: درسه ماهه اول سالجاری 12500 نفرساعت آموزشهای فنی و مهارتی در قالب 75 نفر دوره توسط بخش سیار مرکز به روستاییان و عشایر ارائه شد. خسروی گفت: این آموزشها با هدف افزایش تولید، بهبود معیشت در مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت جمعیت روستانشین به شهرها صورت می گیرد.

آخرین اخبار
بهره مندی بیش از ۳۳۰ نفر در چهار ماهه اول سال جاری از آموزشهای رایگان فنی و حرفه ای ایوان
.
به گزارش پایگاه خبری طبوع ایلام،قباد خسروی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ایوان،ضمن تبریک فرارسیدن هفته مهارت(۳۱تیر لغایت۶مردادماه) و روز ملی کارآفرینی و مهارت های فنی و حرفه ای به همکاران اداری و مربیان بخش دولتی و خصوصی،کارآموزان و شرکای دولتی و خصوصی در گفتگوی اختصاصی با «طلوع ایلام» گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد۳۳۵نفر متقاضی کسب و یا ارتقای مهارت از آموزش های رایگان بخش دولتی این مرکز بهره مند شده اند.
 ٠٩:١١ - 1400/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٩:٠٤ - 1400/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
تنظیم تفاهم نامه با نیروی انتظامی شهرستان
.
به گزارش روابط عمومی مرکز جلسه ای بمنظور بررسی چگونگی انجام همکاری های آموزش مهارتی ویژه سربازان وظیفه و پرسنل نیروی انتظامی در سالجاری بحث و تبادل نظر انجام و مقرر گردید که تا اواسط ماه آینده نیازسنجی آموزش مهارتی جهت برنامه ریزی مطابق با تفاهم نامه های استانی و ملی به مرکز ارائه گردد..
 ١١:٠٧ - 1400/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه همکاری آموزشی با اتحادیه خیاطان و آرایشگران شهرستان ایوان
تقویم آموزشی سه ماهه اول سال1400
برگزاری جلسه آموزشی با حضور مربیان
منو اصلی
اطلاعیه

راه اندازی سایت مرکز ایوان

عنوان

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 0 | بازدید امروز : 0 | کل بازدید : 0 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/1094